Team Telecom

SOLUTII FIBRA OPTICA

CABLURI FIBRA OPTICA CORNING | 3M

Corning ofera cabluri fibra optica MM (OM1, OM2, OM3 si OM4) si SM, manta LS0H, pentru aplicatii, indoor / outdoor, direct ingropabile si aeriene, cabluri fibra optica speciale. Corning Lanscape MPC Multipurpose Cables, indoor /outdoor, central tube cable (maxibundle) with glass yarn armouring A-DQ(BN)H 4 - 24, LSZH jacket, black, UV resistant; Flame-retardant to IEC 60 332-3c (up to 12F);...

detalii

PATCH PANEL FIBRA OPTICA CORNING | 3M

Corning oferă o soluție economică care îndeplinește cerințele de bază pentru o soluție de cablare în aplicațiile LAN enterprise. Patch panel-urile LANscape® LANC 19“ 1U furnizează până la 48 de fibre (24 porturi) capacitatea de conectivitate LC duplex și 24 de fibre (12 porturi) capacitate compatibila pentru ST sau SC duplex 3M - patch panel sliding 19”/1U pentru fibra optica...

detalii

CUTII DISTRIBUTIE FIBRA OPTICA

3M - CUTII DISTRIBUTIE FIBRA OPTICA INDOOR Cutiile de distributie indoor VKA ofera diferite capacitati (max.96 conexiuni) si mai multe tipuri de conectica (SC, LC, ST etc.) SOLUTIE SOHO 2552 - Cutie de interior pentru max. 12 conexiuni FO (conectica SC sau ST).

detalii

MANSOANE FIBRA OPTICA

3M ofera mansoane de conectare in linie sau terminale (si in varianta ‘clopot’), cu capacitati de max.288 conexiuni, pentru utilizare ingropat sau aerian, total mecanice, usor de instalat fara utilizarea de scule specifice.

detalii

MEDIACONVERTOARE FIBRA OPTICA

- singlemode si multimode -conectica: SC -stand-alone / stiva rack 19” -10/100; 10/100/1000

detalii

PATCH CORDURI FIBRA OPTICA

PATCH CORD-URI FIBRA OPTICA - singlemode si multimode - OM1, OM2, OM3, OM4 - duplex / simplex - conectica: SC, ST, LC, FC, MTRJ, SMA, etc. - Disponibilitate pentru orice lungime.

detalii

SOLUTII CONECTORIZARE RAPIDA FIBRA OPTICA

Corning ofera Unicam - solutia de terminare a fibrei direct in conector in mai putin de un minut pentru aplicatiile din teren. Performanta garantata a conexiunii, facilitate "go / no- go" pentru realizarea conexiunii, trusa completa pentru pregatirea fibrei optice, conectori LC, SC, ST

detalii

SOLUTII FIBRA OPTICA DATA CENTER CORNING

SOLUTII PENTRU DATA CENTER | Pretium EDGE Corning ofera solutia Pretium EDGE pentru datacenter si pentru aria de stocare pentru retele de densitate mare.

detalii
RO EN
Copyright © 2016 Teamtelecom SRL. Toate drepturile rezervate. Design web și programare.